+38 068 968 32 32
Написати нам
м. Біла Церква, бул. Олександрійський 107 (бул. 50 років Перемоги, 107)
Карта проїзду

Гарантія

 

 

Гарантія на вхідні двері ТМ «БАСТІОН-БЦ»

Гарантійний термін експлуатації на вхідні двері - 12 місяців від дня монтажу, за умов виконання правил зберігання, установки та використання.

Гарантія на дверну фурнітуру  1 місяць від дня впровадження в експлуатацію.

Правила експлуатації:

1. Не допускайте різкого закривання / відкривання дверей.

 

2. Над вхідними вуличними дверима обов’язково встановлювати козирок, що захищає від прямого попадання сонячного світла, крапель дощу і мокрого снігу. Розміри козирка повинні бути з виносом не менше ніж 2 метра вперед та 1 метр по сторонах.

 

3. Не допускайте впливу активних речовин (будівельного пилу, підвищеної вологості, дощу, снігу і т. д.) на поверхню дверей та її комплектуючі. Також не застосовуйте абразивні і хімічно активні речовини для їх чистки.

 

4. Не рекомендується підкладати під дверне полотно будь-які сторонні предмети (такі як цеглини, дошки). Для закріплення її у відкритому положенні передбачені спеціальні фіксатори та доводчики.

 

5. Періодично необхідно змащувати петлі і регулювати запірний механізм (рекомендовано -  літієве мастило, одне із самих ефективних і стійких мастил).

6. Доглядати за дверним полотном і коробкою слід слабким мильним розчином, м’якою тканиною. Декоративні панелі необхідно протирати меблевими полиролями. Ні в якому разі не рекомендується використовувати абразивні засоби для чищення.

Гарантійні зобов’язання не розповсюджуються в наступних випадках:

• Якщо монтаж дверей виконаний не фахівцями, відповідальність за якість установки несе особа, яка здійснювала монтажні роботи,

Просимо Вас звернути увагу на важливість правильної установки, як для його подальшого надійного використання, так і для отримання гарантійного обслуговування;

• при наявності механічних або інших пошкоджень, викликаних неправильним поводженням, зберіганням, а також впливу на виріб рідин, що містять абразиви, спробами некваліфікованого ремонту або злому;

• при змінах в геометрії інженерних конструкцій будівель через просадку фундамента на рухливих грунтах.

• З метою захисту від зовнішніх будівельних робіт, не запаковувати двері в стрейч-плівку, для уникнення парникового ефекту на дверному полотні.

• при утворенні конденсату на вхідних дверях, так як це свідчить не про брак виробу, а про несприятливі умови в середині приміщення

(висока вологість приміщення, та відсутність вентиляції стає причиною утворення конденсату на полотні і замках дверей). 


Монтаж:

•  Монтаж дверей повинен проводиться тільки кваліфікованими професіоналами.

• Після монтажу двері потрібно перевірити на  плавність ходу, а також на справність роботи всіх засувок, замків і ригелів. Правильність фіксації дверей визначається за допомогою відкривання і закривання дверей, - при хорошому монтажі двері не будуть самі закриватися або відкриватися. Двері повинні залишатись нерухомими в будь-якому положенні.

•  Якщо для заповнення монтажних зазорів використовується монтажна піна, то для підвищення тепло- і звуко- ізоляційних властивостей дверей рекомендується обробити дверні відкоси бетонним розчином, або фальшкоробкоою (ФК - виготовляється із мдф в колір дверей, та після монтажу обшиваєтсья дверний відкос) оскільки монтажна піна не є звукоізоляційним матеріалом і має здатність змінювати з часом свої властивості під впливом зовнішніх факторів.

 

• Перевірте за допомогою будівельного рівня рівність установки дверної коробки і відповідність розмірів по діагоналі.

Упаковка:

Вхідні двері ТМ «БАСТІОН-БЦ» після огляду відділом технічного контролю, пакуються в індивідуальну фірмову упаковку з назвою та логотипом компанії. Комплект лиштви та фурнітуру ( в окремій коробці)  пакують окремо. На упаковці нанесена коротка інформація про двері: заводський номер, модель, розміри, колір та малюнок, відкривання дверей.

Остерігайтесь підробок:

• Кожні двері мають свій індивідуальний заводський номер, який знаходиться на торці полотна, з боку петель. Номер на полотні повинен співпадати з номером в  паспорті дверей.

• На кожній двері із зовнішньої сторони, у верхньому кутку з петельної сторони, обов’язкова наявність об’ємного логотипу компанії.

• Всі двері пакуються у фірмову упаковку з логотипом компанії.

 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: